Kaip parašyti gerą straipsnį SEO optimizacijai

SEO optimizacijoje yra naudojamos skelbti internete tinklalapių matomumą ir lankytojų srauto, kuris sukelia didesnį reitingą paieškos varikliuose ir daugiau skaitytojų. Rašyti straipsnį SEO optimizacijos tematika reikalauja visų pirma geras rašymo įgūdžius tam, kad pats straipsnis įdomus ir malonus skaityti; Antra, strateginio pateikti raktinių frazių ar raktažodžius tekste; ir trečia, dėl Hipersaitai į ir iš išorinių šaltinių, kad bus padidinti jūsų puslapio skaitytojų. Skaityti šiuos veiksmus norėdami sužinoti, kaip rašyti straipsnį Search Engine Optimization.

 

1. Apibrėžti savo straipsnį.
Kiekvienas straipsnis turėtų būti gerai parašyta, įdomų ir informatyvų. Jei įmanoma, ji turėtų pateikti naują kampą tam tikra tema, pateikti geros kablys iš pradžių kad žmonės nori skaityti, o pateikiama informacija, kuri yra tam tikra prasme svarbu savo skaitytojams. Tai gali reikšti, kad tai naudinga, įdomi, arba kitaip vertingas.
Gerai parašytas straipsnis su geras turinys bus pritraukti daugiau lankytojų, o tai reiškia, skaitytojai, kurie lankosi svetainėje. Taip būtų patrauklesnė susieti rinkodaros (žmonių, kurie savo svetaines nuoroda α jϋsψ) ir padidinti tikimybę, kad reklamuotojai nori naudoti savo puslapį savo reklamą.

 

2. Sudaryk sąrašą raktinių frazių ir raktažodžius, jūsų straipsnis. Tai yra svarbu, kad jūsų leidėjas įtraukti į puslapį, kuriame yra HTML kodo dalis metaduomenis.
Raktinių frazių ir raktiniai žodžiai – tai žodžiai arba žodžių, kad žmonės būtų naudoti norėdami ieškoti informacijos ta tema, apie kurią rašote kombinacijas. Pvz., pagrindiniai frazės straipsnis galėtų būti “pakavimo ir perkėlimas” arba “pakrovimo juda sunkvežimį,” o raktiniai žodžiai galėtų būti “juda”, “perkėlimas”, arba “perkėlimo.”
Iš vadinamųjų “vorai,” kurie yra scenarijus, kad ieškoti variklių siųsti į kiekvieną puslapį internete yra registruotas raktinių frazių ir raktinius žodžius. Šie vorai “nuskaitymo” tinklalapių ir svetainių ir juos analizuoti turinio ir kokybės turinio. Vienas iš būdų, jie tai yra registruoti raktažodžius ir raktinių frazių nustatyti nurodyti puslapio; Tačiau jie taip pat nustatyti, kaip dažnai naudojama kiekviena raktinis žodis arba frazė, ar puslapis yra gramatiškai teisingas, ir kokie ten atvykstamasis ir išvykstamasis hipersaitų tipai. Hipersaitai yra nuorodos į kitus puslapius, kurie yra kažkaip susiję su jūsų tema.

 

3. Parašykite savo straipsnį.
Įsitikinkite, kad jis gramatiškai teisingas ir yra nėra rašybos klaidų.
Suteikti jūsų straipsnio pavadinimą.
Nutraukti jį į trumpų dalių su sub antraštes.
Naudokite labiausiai svarbius raktažodžius ir raktinių frazių anksčiau šiame straipsnyje kaip įmanoma, pageidautina pirmame sakinyje, ir bent jau pirmojoje pastraipoje.
Ne piktnaudžiauti raktažodžius ir raktinių frazių. Prikaišioti jų natūraliai visoje gamtos skaitymo ritmas straipsnio tekstas. Rekomenduojamas raktažodių tankis yra 1-3 % [reikalingas šaltinis].
Yra labiausiai svarbius raktažodžius ir raktinių frazių pavadinimus ir antrinio antraštes.
Jei tai turi prasmę tekste, įdėti raktažodžius ir raktinių frazių kursyvu, ar Pary kinti juos.

 

4. Būti naudojamos hipernuorodos į straipsnį.
Hipersaitai yra nuorodos į kitą tinklalapį, kuriame yra susiję su jūsų tema. Tinklalapyje pažymėkite žodį ar frazę ir galite įtraukti žiniatinklio adresą, kurį norite susieti. Įsitikinkite, kad kiekvieną nuorodą yra kokybės svetainę, kuri siūlo garso informacijos ir lengva navigacija.

 

5. Užmegzti ryšius su savo straipsnį.
Net jei jums parašęs didelį straipsnį, dabar jūs turite eiti, tegul pasaulis žino apie tai. Darbo pradžia su tai gali būti taip paprasta, kaip dalintis nuorodą į savo naują straipsnį Facebook arba Twitter ir skatinti savo draugams iš naujo pasidalinti ja.
Daugiau informacijos anglų kalba galite rasti Wikihow.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.