Kosmetika nemokančioms dažytis – pražūtis

Kiekviena mergaitė nuo mažumės svajoja apie aukštakulnius, ryškiai raudonai padažytas lupas, juodu pieštuku apibrėžtas akis ir rožinį nagų laką. Kiekvienoje moteryje yra įgimtas noras puoštis, noras būti patraukliai ir geidžiamai. Nors ne visos gavome gerus genus ir galime pasidžiaugti natūraliu grožiu išradėjai, chemikai, natūralistai, kuria išeitis moterims – kosmetika. Dailiosios lyties atstovės juokauja, jog reikėtų pastatyti paminklą asmenims, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie priemonių gausėjimo. Jie palengvino moterų gyvenimą ir suteikė galimybę įvairiomis priemonėmis pabrėžti savo veido bruožus. Turbūt visi vyrai sutiks, kad patrauklesnė moteris, kurios veido bruožai ryškesni.

Pasidažiusi moteris – graži moteris?

Pilka išvaizda kiekvienam asocijuojasi su neryžtingumu, baime, ribota komunikacija. Kuomet pamatome gatve pakelta galva žygiuojančią moterį iškart pajuntame pasitikėjimą ir valdingumą. Galbūt kosmetika nevaldo to taip stipriai, tačiau pasidažiusios moterys jaučiasi gražesnės, todėl labiau savimi pasitikinti, nebijo užkalbinti nepažįstamų. Problema, jog per didelis kosmetikos naudojimas pačias moteris paverčia klaunėmis, kurios ryškiai raudonai žandais primena pinokes. Tik saikingas vartojimas gali taisyklingai pabrėžti bruožus, o ne priešingai, sugadinti paskutinius grožio likučius.

Gebėjimas dažytis irgi menas

Gebėjimas dažytis yra labai svarbus, juolab šiuo metu pasaulyje sunkiai rasite šalį, į kurią nebūtų užsukusi grožio industrija. Net Afrikos genčių moterys naudojasi įvairiomis gražinimosi priemonėmis. Nesvarbu, jos jos nėra kurtos žymiausių pasaulio mokslininkų. Lietuvoje vis labiau populiarėjantys gebėjimo dažytis kursai kviečia moteris ateiti su savo kosmetika ir klausantis profesionalės išmokti valdyti teptuką ar lupų dažus. Kiekvienos moters veidas yra unikalus, tad atsižvelgiant į bruožus pritaikomos spalvos ar apskritai vietos, kurias vertėtų pabrėžti, o kurių geriau vengti ir tiesiog palikti natūraliomis.

Jei pravertumėte įprastos lietuvaitės rankinuką pas vienas daugiau, pas kitas mažiau, tačiau visur rasite grožio priemonių. Kosmetika tapo tokia reikalinga, jog net žengti kojos iš namų nesinori su savimi kartu neturint bent jau lupų blizgesio. Nors ryškesnė moteris visada patrauklesnė, tačiau gyventi džiaugiantis vien savo išvaizda – ateities ribojimo mygtukas.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.