Neribotas prezervatyvų pasirinkimas

Šiuolaikinės kontraceptinės priemonės toli gražu peršoko vien apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo planus. Prezervatyvai, kurie laikomi pačia populiariausia apsisaugojimo priemone, nes šalia neplanuoto nėštumo dar užkerta kelią ir lytiškai plintančioms ligoms, nuo šiol teikia ne tik įvairiapusę apsaugą, bet ir didesnį malonumą. Kūrėjai atsižvelgdami į visuomenę ir jos norus stengiasi sukurti kuo geresnės medžiagos sargius, kurie padidintų teikiamą malonumą. Atsižvelgiant, jog prezervatyvai savo užsiimtų aukštų pozicijų nepaleidžia stipriai jau kelis dešimtmečius, net ir tada kai atsirado kontraceptinės tabletės, panašu, jog naujos kartos prezervatyvai ištiesų yra geresni. Juk visuomenė nemeluoja – viskas remiasi į vartotojus.

Kvapas draugaujantis su spalva

Tai tik papildomi bruožai renkantis apsisaugojimo priemonę, tačiau tiesa ta, kai kuriems jie ypatingai svarbūs. Štai sakoma, jog braškių kvapas yra tarsi afrodiziakas, tad verta atkreipti dėmesį į tai, kokio aromato kontraceptiką pirksite. Daugeliui spalva atrodo apskritai ne tik nereikšmingas, bet ir neigiamas asociacijas keliantis reiškinys. Geriausia – kūno atspalvis, patvirtina daugelis. Tačiau juk tai individualu. Galbūt kitiems rožinė ar raudona – geismą kelianti spalva.

Paviršius, kuris kai ką reiškia

Reljefas yra kur kas reikšmingesnis bruožas, kadangi jį galima pajausti, ne taip kaip spalvą. Daugelis norėdami išbandyti ką nors naujo renkasi su ūsiukais ar grublėtumais. Tai suteikia papildomų pojūčių. Yra kuriami specialūs prezervatyvai JOS malonumai. Tokio tipo reljefas skirtas moteriai, tačiau ne visoms toli gražu tai patinka. Kartais natūralumas yra geriausias pasirinkimas.

Turbūt daugelis nežino, jog yra tokių prezervatyvų, kurie sukurti būtent pirmajam kartui, yra skirti oraliniam lytiniam aktui, yra šviečiantys ar net figūrėlių formų. Kiekvienas pagal savo individualius poreikius gali išsirinkti tai, kas labiausiai tenkina. Prezervatyvai visuomenėje įprasta apsisaugojimo priemonė, su kuria supažįstamas jaunimas dar sėdintis mokyklos suole. Tai, jog reklamuojama būtent ši apsisaugojimo priemonė tikrai šį tą reiškia, juk švietėjiška veikla užsiimantys asmenys gali rinktis, kokias priemones reklamuoti jaunimui. Tai parodo, jog prezervatyvai išties gana gera apsisaugojimo priemonė. Mylėkite vieni kitus atsakingai.

 

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.