Vilnius yra kryžkelėje tarp Vakarų ir Rytų

Vilnius yra vienas iš kelių Europos sostinių Europos kryžkelėje tarp Vakarų ir Rytų, Pietų ir Šiaurės. Ši ypatinga padėtis atspindi ne tik jo architektūros stilių įvairovė, bet taip pat iš miesto dvasią. Ramus gatvėse senamiesčio apie į miesto gynybinės sienos ir pilių, kurios teikia panoramiques įvairių stilių-gotikos, Renesanso, klasikinis, ir baroko bažnyčių miesto liekanas. Šie stovėti šalia bajorų ‘s Remontuojame įvairių epochų, o pastatų, modernistinės ir Socialistinis realizmas eros yra nustelbė šiuolaikiniu.
Vilnius yra Lietuvos sostinę ir jos svarbiausių miesto. Tai Lietuvos didelių institucijų būstinė: Seimas (Parlamento), pirmininkaujanti valstybė narė, vyriausybė, Lietuvos banko, Aukščiausiasis teismas ir Konstitucinis Teismas. Vilniaus gyventojų yra šiek tiek daugiau nei pusė milijono (554,000). Vilniaus centre yra pastatytas aplink tam tikrų kalvų, įskaitant vieną, kad yra namų į pagrindinius architektūros Lietuvos – bokšto Gedimino pilies. Vilniaus kailiai priimančiosios siurprizas atradimų, kažką visiems: visi skirtingi ir unikalūs.
Vilniuje šiuo metu yra viena iš labiausiai lankomų miestų Rytų Europoje. 1994 M. Vilniaus senamiestyje buvo įtraukti į Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) pasaulio paveldo sąrašą. Bet Vilnius yra patraukli ne tik savo unikalia architektūra. Bet kuriuo metu metais yra įvairūs renginiai vyksta įvairių taikymo sritis ir formatas ir kultūros, muzikos, kino, teatro, ir meno srityse, įskaitant mados festivalių. Tarp daugybės restoranų, barų, kavinių ir klubų įvairių stilių, kiekvienam svečiui bus rasti kažką, kad jis/ji nori grįžti vėl daugiau nei vieną kartą ateityje.
Vilnius yra miestas, kuris viena visada nori grąžinti natūra.
Daug galima pasakyti apie Vilniaus viešbučius. Daugelis viešbučių jau yra ne tik morališkai, bet ir fiziškai pasenę. Mane džiugina naujai statomi ir kuriami viešbučiai. Norėčiau parekomenduoti Moon Garden Hotel, kurį rasite Vilniaus sienamiestyje. Toks jaukus ir paprastas viešbutukas, kuriame malonu pailsėti ir apsistoti. Tai tikrai geras pavyzdys, kokie turi būti Vilniaus viešbučiai. Kaip užsieniečiai pasakytų, “this is probably the best hotel in Vilnius old town, except for some of the five star properties”.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.